kontaktinis telefonas 8 674 88 333

Kapsulė su antriniu degimu Židinių montavimas

PREKES IR PASLAUGAS PIRKITE IŠSIMOKĖTINAI

 Pirkimas išsimokėtinai

ŽIDINIŲ MEISTRAI

Aiekamas profesionalus ir nebrangus židinių, ortakių, kaminų ir įdėklų montavimas. Mūsų židinių meistrai išsiskiria sąžiningu darbu, turi net 23 metų darbo patirtį. Dėl šių privalumų bei itin žemų kainų derinio mūsų židinių meistrai kviečiami dirbti netgi tolimiausiuose Lietuvos kampeliuose.

Tel.: 8 686 40 302

Mūsų pranašumas:

Židinių meistrai

Žiūrėti daugiau mūsų atliktų darbų

ŽIDINIŲ MONTAVIMAS

Židinių montavimasTinkamai įrengtas ir įkomponuotas židinys rodo ne tik gerą skonį, bet ir gerus dizaino sprendimus, siekį praturtinti aplinką, padaryti ją jaukesne. Toks židinys privalo būti tinkamai priderintas prie gyventojų poreikių, namų infrastruktūros bei interjero. Patikėkite šį sprendimą mums – pritaikysime pagal vietą, sumontuosime ir prižiūrėsime Jūsų židinį už palankią kainą.

UAB Flaminta židinių montavimu užsiima jau daugiau nei 20 metų, todėl pasirinkę mus, nenusivilsite – užtikrinsime aukštos kokybės aptarnavimą bei pagalbą kiekviename žingsnyje. Parinksime ir sumontuosime židinį visoje Lietuvoje pigiai, greitai ir kokybiškai.

Nuo tradicinių iki modernių, nuo paprastų iki šiuolaikiškų – montuojame pačius įvairiausius židinius namuose, butuose ar sodybose.

Tarpininkaujame įsigyjant visas statybai būtinas medžiagas, jas pristatome tiesiai į namus už simbolinę pristatymo kainą. Konsultuojame bei padedame rasti geriausias židinių montavimo medžiagas, konstrukcijas bei montavimo sprendimus.

Bendradarbiaujame su įvairiais židinių gamintojais, tad galime pasiūlyti kur kas patrauklesnės kainos gaminius ir net pigesnį jų įrengimą. KFD, MORSØ ir kitų įmonių produkcija nenuvils, o mūsų kainos ir paslaugos padės sutaupyti. Žemesnė židinių ir jų aksesuarų kaina garantuota.

Dirbame sąžiningai ir stengiamės tobulėti kiekviename žingsnyje. Suteikiame garantiją ir ilgalaikį bendradarbiavimą. Įmonė gimė iš meistrų, išmanančių savo amatą, todėl dirbame su visais produktais, nepriklausomai nuo gamintojų ar tiekėjų.

Įrengimo darbus atlieka atestuoti mūsų įmonėje paruošti darbuotojai, todėl neprarasite židinių garantinio aptarnavimo.

Židinių montavimui meistrai naudoja tik sertifikuotas, kokybiškas ir tik židinių įrengimui pritaikytas medžiagas. Židinių montavimu neapsiribojame, galime atlikti ir jų renovacijos darbus, garantinį ir po garantinį aptarnavimą, teikiame konsultacijas.

Atsižvelgiame ir į klientų poreikius, ieškome geriausio sprendimo.

ŽIDINIO ORTAKIŲ IŠVEDŽIOJIMAS

Židinio ortakių išvedžiojimasŽidiniai namų interjerui suteikia ne tik grožio ar jaukumo jausmą, jie gali tapti ir nepakeičiamais šilumos šaltiniais. Tinkamai įdiegta ir prie namo infrastruktūros priderinta ortakių sistema šildo būstą natūralia, iš židinio sklindančia šiluma. Patikėkite ortakių įrengimo sprendimus mums – įrengsime ir sumontuosime ortakius kokybiškai, greitai ir nebrangiai.

Iš židinio sklindantį karštą orą galima tinkamai nukreipti ir paskirstyti įrengus ortakių sistemą. Ja galima lengvai šildyti įvairias būsto patalpas. Atsižvelgus į židinio techninius parametrus, šilumą patogu paskirstyti tiek mažo, tiek pakankamai didelio namo plotui.

Nemaža dalis naujų gyvenamųjų namų savininkų vis labiau ryžtasi pasirinkti tokį būsto šildymo sprendimą. Tai gali tapti ir pagrindiniu šilumos šaltiniu, palaikančiu optimalią namų temperatūrą tiek niūriomis vasaros dienomis, tiek šaltomis žiemos popietėmis. Ortakius galime nutiesti į įvairias patalpas, antrą namo aukštą ar į mansardą.

Židinys su ortakių sistema yra vienas pigiausių būsto šildymo sprendimų. Jų įrengimas nekainuoja daug, o kūrenimas bei optimalios temperatūros namuose palaikymas neapsunkina.

Tokio pobūdžio šildymo sistemas patogu įdiegti tiek mažo, tiek didelio ploto gyvenamuosiuose namuose. Tai vienas iš geriausių ir ekonomiškiausių būsto šildymo sprendimų. Patikėkite ortakių įrengimo darbus mums, nes tai reikalauja atsakingumo ir profesionalumo jausmo.

Apsispręsti ortakių įrengimui reikia iš anksto. Kuo ankščiau tai padarysite, tuo daugiau sutaupysite. Mes padėsime Jums pasirinkti ir įrengti tinkamą ortakių sistemą, kuri efektyviai šildys patalpas ir bus puikiai pritaikyta prie namų infrastruktūros ir interjero.

Renkantis židinio kapsulę kaip alternatyvųjį būsto šilumos šaltinį, verta pasirinkti tik kokybiškas, laiko patikrintas ir efektyvias medžiagas. Mes padėsime priimti teisingą sprendimą, rasime geriausias ortakių montavimo medžiagas bei įrengimo darbus atliksime greitai, kokybiškai ir sąžiningai.

Ieškokime geriausio ortakių įrengimo sprendimo kartu!

Visos teikiamos paslaugos