kontaktinis telefonas 8 674 88 333

Kapsulė su antriniu degimu Židinių montavimas

PREKES IR PASLAUGAS PIRKITE IŠSIMOKĖTINAI

 Pirkimas išsimokėtinai

Svarbu žinoti

Jums nebereikia daugiau ieškoti – pas mus viską iš vienu rankų įsigysite pigiau!

Pasiklydote begalėje internetinių svetainių, nerandate tikslios ir teisingos informacijos specializuotoje srityje? Kaip ir dauguma bijote įsigiję brangią prekę iš įtartinų prekes siūlančių meistrų ar elektroninių parduotuvių be rekvizitų bei adresų ir likti be garantijų?

Atsižvelgdami į šias problemas siūlome:

Kreipdamiesi pas mus jaukiai gyvensite savo namuose nerizikuodami turtu, bei savo ir artimūjų saugumu.

Profesionalumas, patirtis, prekių įvairovė, geriausios kainos, garantijos ir atsakomybė - visa tai rasite vienoje įmonėje - UAB Flaminta, Baltų pr. 26, Kaunas.
 

KAIP IŠSIRINKTI ŽIDINĮ?

Perkant židinio kapsulę (ugniakurą) požiuris į pirkinį dažnai būna išoriškas, tarsi perkame „daikčiuką“ namų papuošimui... Tačiau, ugniakuras tai pakura, kurios viduje degs ugnis, kurią nuolat veiks aukštos temperatūros, deformacijos ir susidevėjimas. Todėl, ugniakuras turėtų būti ekonomiškas, nebrangus eksploatuoti, patvarus ir ilgaamžis. Aukšta kaina, gamintojo šalis ar simpatiška ugniakuro išvaizda nenurodo kokios kokybės yra ugniakuras ir kiek jis tarnaus. Butent medžiagos iš kurių pagamintas ugniakuras nurodo kokybę bei tarnavimo ilgaamžiškumą.
 

KAIP IŠSIRINKTI ŽIDINIO MEISTRĄ?

Yra daug imonių, kurios prekiauja krosnelėmis bei židiniais, tačiau įrengimo paslaugai atlikti siūlo įvairiausius pavienius meistrus dalindamos jų vizitines korteles. Kuomet įrenginys sugenda dėl montuotojo kaltės pardavėjas prekės garantinių įsipareigojimų vykdyti nebeprivalo, o iš rekomenduoto „meistro“ garantijų išsireikalauti nėra kaip, jau nekalbant iš skelbimų „visų galų meistrų“  siūlančių paslaugas „pigiau“ atsiradusių po krizės. O kaip su sugadintomis medžiagomis? Deja, labai nedaugelis įmonių turi pačioje įmonėje dirbančius kvalifikuotus meistrus ir neša pilną atsakomybę už prekę ir atliktus darbus.
 

ĮVAIZDIS

Įmonės įvaizdis, tai svarbus kriterijus kiekvienam iš mūsų. Visi norime prieš pirkdami prekę ją apžiūrėti, kas tai bebūtų: židinio ugniakuras ar statybinės medžiagos, iš kurių bus pastatytas Jūsų židinys. Visgi, pavyzdžiui, šildymo krosnelė nėra šiaip sau pirkinukas ir manome, jog kiekvienas noretų ją pamatyti realybėje, nei vien tik e-parduotuvės nuotraukose. Be abejo, maloniau tai padaryti tam pritaikytame salone, o ne kokiame sandelyje. Tikroje aplinkoje, tikrą prekę įvertinsite geriau, kaip ji tiks namų interjere ir ar atitiks Jūsų lūkesčius.

Įmonės salone turėtų būti specialiai paruošti žmonės – sąžiningi ir profesionalūs konsultantai, suteikiantys teisingą ir neiškraipytą savo naudai informaciją. Smulkios įmonės negali išlaikyti salonų, tačiau didelėms įmonėms su dideliais pardavimais, salonai nėra našta, kuri kaip nors galėtų paveikti prekių kainą.

Mums svarbus geras įvaizdis, įmonės vardas ir kiekviena smulkmena, nuo kurių priklauso aptarnavimo kokybė.