kontaktinis telefonas 8 674 88 333

Kapsulė su antriniu degimu Židinių montavimas

PREKES IR PASLAUGAS PIRKITE IŠSIMOKĖTINAI

 Pirkimas išsimokėtinai

ŽIDINIO KAPSULĖ DEŠINIU KAMPINIU STIKLU

KFD ECO iLine 5172 R

Šamotinė, dvisluoksnė židinio kapsulė. Švaresnis stiklas, mažesnės malkų sąnaudos, itin patvari.

Plieninė židinio ugniakuras-kapsulė KFD ECO iLine 5172 R
Nominalus galingumas:
Maksimalus galingumas:
Naudingumo koeficientas:
Plotis:
Remelio aukštis:
Gylis:
Dumtraukio diametras:
Oro iš lauko pajungimo diametras:
CO išmetimo klasė:
Išmetamųjų dujų temp.:
Svoris:
Gamintojas:
11 kW
nenurodyta kW
77.7%
721 mm
511 mm
510 mm
200 mm
125 mm
Pirma
269°C
147 kg
KFD, Lenkija
NUOLAIDOS
UŽSAKYTI 3852.71 Lt    Kaina 5927.24 Lt


*Pritaikysime specialią kainą jei pirksite kartu su kitomis prekėmis ar paslaugomis. Norinte įsigyti tik kapsulę, galutinės kainos teiraukitės.

Perkant židinio kapsulę (ugniakurą) požiūris į pirkinį dažnai būna išoriškas, tarsi perkame „daikčiuką“ namų papuošimui... Tačiau, ugniakuras tai pakura, kurios viduje degs ugnis, kurią nuolat veiks aukštos temperatūros, deformacijos ir susidėvėjimas. Todėl, ugniakuras turėtu būti ekonomiškas, nebrangus eksploatuoti, patvarus ir ilgaamžis. Aukšta kaina, gamintojo šalis ar simpatiška ugniakuro išvaizda nenurodo kokios kokybės yra ugniakuras ir kiek jis tarnaus. Būtent medžiagos iš kurių pagamintas ugniakuras nurodo kokybę bei tarnavimo ilgaamžiškumą.

KFD ECO iLINE tai dvisluoksniai židinių ugniakurai skirti ekonomiškam kūrenimui pagaminti iš patvarių aukštos kokybės medžiagų.

Pagrindiniai KFD ugniakurų privalumai yra šie:

Modernus kapsulės fasado dizainas ir didelis stiklas židinį daro universaliu, todėl židinys su ECO iLINE 5172 R tiks įvairių stilių interjere ir leis gėrėtis puikiu ugnies vaizdu. Kapsulės durelės yra su patogia, modernia atidarymo rankena.

Kuriant KFD ugniakurus panaudotos patikimos medžiagas, šiuolaikiniai sprendimai ir pažangiausios technologijas židinių ugniakurų srityje. Dėka visų dalių kombinacijos sukurta ugniakurų linija vertinama specialistų ir atitinka aukščiausius vartotojų lūkesčius. Tai daro KFD ugniakurus unikaliais tarp konkurentų.

Daugiau informacijos: http://www.kfdesign.eu/index.php/en/eco-iline-innovative-heat/eco-iline-flat-left-right/eco-iline-5172l/